Cep: 0532 161 04 48

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

LETTOGRAND firması olarak ev mobilya ve aksesuarları tasarımı yaparak yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Deneyimli kadromuz ile müşteri potansiyelimizi ileri seviyelere taşımanın gururunu yaşıyoruz.

KLASİK YATAK BAŞI Firmamız klasik severler için çok şık yatak odalarınıza çocuk odalarınıza yatak başlık modelleri üretmektedir. Yatak başlık modellerimiz İtalyan döküm tekniği kullanılarak üretilmektedir. Gerçek ahşaptan ayırt edemeyeceğiniz zarifliğe ve gösterişe sahiptir. Ürünlerimizde kullanılan ham maddeler hiç bir kansorejen madde içermemektedir.

NEDEN DÖKÜM YAPILMAKTADIR. Döküm tekniği aynı görünümü sağlamak ve daha hesaplı fiyatlara müşterilere ürünleri sunmak içindir. Örneğin gerçek bir ahşaptan yapılan yatak başlığını 5ooo bin 6000 bin liraya almak zorunda kalacaksınız aynı görünüm daha uzun vadede kullanım sağlayan döküm başlıkları modeline göre 2000 ve 2400 tl maliyetler ile sahip olabilmektesiniz.

AHŞAP AKSESUAR Yüzlerce ahşap aksesuar modelleri kendi üretimimiz ve diğer üretici firmaların tasarımlarından oluşmaktadır. Her evin ve iş yerinin aksesuar ihtiyacına göre tasarlanmış her zevke hitap eden modellerden oluşmaktadır.

ÖZEL ÖLÇÜ KOLTUK İMALAT VEYA ESKİ KOLTUK TAMİRİ İsterseniz evinizin ölçüsüne göre sıfırdan beğendiğiniz bir koltuk modelini yapabiliriz. Evinizdeki eski koltuğunuzun kumaşlarını,süngerlerini ve deforme olan cilalarını yeniliyoruz ve koltuğunuzu ilk aldığınız günkü gibi yapıyoruz.